Pasiūlymai

Artėja gimtadienis, vestuvių jubiliejus? Norite surengti mokyklos ar klasės draugų susitikimą?

Jums pageidaujant, surengsime šventinius pietus Jūsų norimai progai paminėti, paruošime netikėčiausią pramoginę progamą, šventės scenarijų. Pobuvių salėje siūlome net 60 vietų, mažesniosiose - 20 ir 25, tad galėsite pasikviesti pakankamai sau malonių žmonių. Šventei gali būti užsakoma "gyva muzika", o restorano virtuvės šeimininkės svečiams pateiks stalą ne tik puošnų, bet ir gausiai nukrautą tradicinių lietuviškų patiekalų ir užkandžių. Leiskite palikti nepakartojamas šventės akimirkas Jūsų atmintyje dar ilgai ilgai...


Pasiūlymas turistinėms firmoms.

  Restoranas „Laimos smuklė“ - puiki vieta pristatyti Lietuvos nacionalinę virtuvę, supažindinti užsieniečius su mūsų krašto maisto gaminimo ir vartojimo kultūra, tradicijomis. Paruošime bet kokio sudėtingumo meniu išrankiausiems gurmanams, nesvarbu iš kokios šalies būtų atvykę gerbiami sveteliai. Mūsų kulinarų meistriškumas leis sudaryti specialius meniu užsienio turistų grupėms, galėsite juos pavaišinti tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais. Tik pas mus - Naminė duonos gira, Naminė spanguolių gira - pačių virtuvės specialistų daroma pagal originalų receptą. Maitiname dideles žmonių grupes iš specialiai sudarytų valgiaraščių už ypač palankias kainas.

    Specialus pasiūlymas viešbučiams, turistinėms agentūroms ir įmonėms: maitiname dideles žmonių grupes iš specialiai sudarytų valgiaraščių už ypač palankias kainas. Susisiekite su mumis - suderinsime valgiaraštį, pietų skaičių ir kainą.

Norėdami susisiekti su mumis naudokitės kontaktais arba užpildykite vietų rezervavimo formą